Faydalı Bilgiler Sosyal Medya

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Gündemi meşgul eden Kim Sizi Telefonuna Hangi İsimle Kaydetmiş gösteren ve bolca instagram’da paylaşılan şu meşhur görüntülerin aslı astarı, hangi kuyuya taş atılıp bunca kişinin peşinden atladığı konuyu araştırırken… kendimi Başkasının , hackleme veya istediğin kişinin mesajlarını takip etme konuları içinde buldum. Başkasının mesajlarını programsız okuma! programsız veya kodsuz okuyabilir miyiz? Böyle bir durum söz konusu olsaydı ve canımın istediği kişinin mesajlarını okuyor olsaydım sanırım olduğum yer buradan çok daha fazlası olurdu… Sizde, bu konudaki açıklayıcı bir yazı olmasını düşündüğüm bu yazıyı okuyor olmazdınız. Sevgilinin  mesajlarını takip etmenin yöntemi; Böyle bir durum söz konusu ise güven yok demektir! Güven yoksa hani derler ya “boş yapma!” harbi boş yapma. Haaa… yok ben yinede güvensizlik değilde bana söylemediği, rahatsız eden biri var mı? onun için böyle birşey yapmaya ihtiyacı duyuyorum diyorsan (Bende Yedim…;) ), Size bu konuda bilgi vereyim hatta resimli mesajlarını okumayı anlatayım; Sitesini sevgiliniz(veya kimin mesajlarını takip edecekseniz) gelmeden önce bilgisayarımızdan açıyoruz.
WhatsApp Web Sitesinin bilgisayarda açıldığındaki görüntüsü
Bu sayfayı hemen sekmede görülmeyecek bir yere koyuyoruz veya sayfayı aşağıda tutuyoruz! Kare barkodun sol tarafında ingilizce olarak anlatmış olduğu gibi, durumu ben size sevgiliniz veya mesajlarını takip edeceğiniz kişinin telefonu sizin yanınızda bırakıp çıktığı anda ne yapacağınız şekli ile anlatıyorum.
 • Gizlediğimiz veya simge durumuna aldığımız WhatsApp web sitesini bilgisayarda açıyoruz.
 • Kare Barkodu gördüğümüz bölüm kısa süre sonra zaman aşımına uğrayacağından “click to reload QR code” Yazılı resim üzerine tıklıyoruz ve yeni bir kod oluşmasını sağlıyoruz.
 • Telefondan WhatsApp uygulamasını açıyoruz.
 • Sağ üst tarafta üç nokta göreceksiniz veya ayarlar bölümüne girdiğinizde WhatsApp Web kısmına giriyorsunuz.
 • Telefonunuzda alttaki gibi bir QR kod tarama ekranı açılacaktır.
 • “Oturumu açık tut” seçeneği seçili olacak
Bu iş tamam artık sevgilinizin veya takip etmek istediğiniz kişinin WhatsApp mesajlarını bilgisayarınızdan okuyabilirsiniz.
Telefondan WhatsApp Web bölümüne girdiğinizde çıkan tarama ekranı
Gelelim bir diğer konuya… bu yöntemde eşi dostu onu bunu şunu sizin nasıl kandırmak istediğinizin hayal gücüne ve kabiliyetinize dayalı olan şekli hemen açıklıyorum… Tabi ben bunları anlatıyorum ama sizin aklınızın bir köşesinde yer alsın, bu yaptıklarınız kişinin “Özel hayatın gizliliğini ihlal suçu” olduğunu unutmayın. “WhatsApp Başkasının mesajını okuma!(KODSUZ)” diye bir çok konu ve başlık göreceksiniz, olur olur tabi… İşte diğer yöntemi anlatıyorum;
 • Telefonunuza “Paralel Space” veya benzeri bir uygulama kurup telefonda WhatsApp yeniden kurulum yapıyormuş gibi açıyorsunuz
 • İlk WhatsApp uygulamasını açtığınızda sizden telefon numaranızı ister.
 • Bu kısıma kimin WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız onu giriyorsunuz.
 • Kişiye bir uygulama onay kodu gidecektir.
Bütün işin espirisi ve size kalan kısım burası, örnek; “Sana bir kod gönderdim bana lazım mesajla sana geldi gönderir misin?” gibi bir yöntemle kodu girip mesajları takip edebiliyorsunuz.

İşte Size Karşıdaki kişinin telefonundaki whatsapp dahil tüm mesajlarını okumanızı sağlayan yazılım…

bunu gerçekten yapmaya karar vermiş olan arkadaşlar için ücretli fakat %100 tam takip sağlayabileceğiniz  Programı Altta bulunan butona tıklayıp nasıl olduğunu okuyabilir ve Programın satış sitesinden programı satın alabilirsiniz

Programın Satış Sitesine Buradan Ulaşabilirsiniz

Yazıyla ilgili yorumlarınızı veya faydalanabilecek arkadaşlarınıza sayfayı paylaşabilirsiniz. Yeni yazılarımı takip etmek için Lütfen!  
Ahmet YILMAZ
İnternet sayfalarını açıp açıp birşey yazmamak gibi kötü bir adetim var ama elimden geldikçe gelişen web dünyasının hızına tam yetişemesemde yetiştiğim kadar sizleri bilgilendirmeyi amaçlıyorum.
https://www.ahmetyılmaz.com.tr

“Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma” için 8 Yorum

 1. Öncellikle bizlere bu güzel bilgiyi samimi ve anlaşılır bir üslupla anlattığın için teşekkür ederim.
  Fakat bu söyledikleriniz arasında şu kısıma katılmıyorum:

  “Böyle bir durum söz konusu ise güven yok demektir! Güven yoksa hani derler ya “boş yapma!” harbi boş yapma. Haaa… yok ben yinede güvensizlik değilde bana söylemediği, rahatsız eden biri var mı? onun için böyle birşey yapmaya ihtiyacı duyuyorum diyorsan (Bende Yedim)”

  Neden katılmadığımı sorarsanız örneğin uzun süren bir birlikteliğin var ve bu flört dönemini evlilikle sonuçlandırmak istiyorsundur belki flört döneminde bu kadar hassas düşünmediğin için ya ben bu kişi ile evleneceğim acaba beni bir başkası ile aldatıyormu veya aldatmadığından eminim ama bilmediğim sevemeyeceğim ne gibi kötü huyları var yada bir başkaları ile iletişimi ne derece samimiyet içeriyor gibi bir çok şeyler insan aklına gelebiliyor çünkü o kişiyle ömrünün geri kalanını geçirme niyetinde olduğu için önemli bir karar verme üzeresin bu nedenle o kişiye güvenmeme değilde yinede işi sağlama alma sebebiyle bir çok kişinin bu konuda aklına takılan sorulara cevap olması açısından tercih etiğinden emin olabilirsin 🙂

  Ben bu konuda çok site gezdim çok makale okudum neredeyse hepsi birbirinin aynısından bahsediyor en çok anlatılan web whatsap barkod okutma yöntemi ama buda iş değil mesela whatsappını açtığın kişi kendi whatsapp’ı üzerinden tüm web whatsapplardan çık dediğinde tüm web whatsapplardan çıkmış olur hadi bu şekilde bir kaç saat fark edemememiş olsun ki sanmıyorum emin ol bu kişide bu taktiği bildiğinden eğer riskli bir yazışma içerisindeyse mutlaka web whatsapp konrolü yapıyordur ama yinede bir kaç saatliğine belki diyorum işe yarar.

  iPhonede ise zaten hiç işe yaramaz karşı tarafa 5-10 dakika sonra mesaj geliyor web whatsapp’ınız bir başka telefonda evya bilgisayarda açık durumda gibisinden yani kısaca bu işlem riskli bir durumdur. Benim kafama şu durum yattı şurada okuduğum bir makalede tamamen görünmez olarak karşı telefonun whatsapp mesajlarını görebildiğin gibi hemde facebook, instagram gibi tüm popüler anlık sohbet uygulamaların mesajlarını görebileceğin bir kaç programdan bahsediyor bunlardan birine karar verip deneyeceğim fakat bu programlar ücretli fakat ücretsizlerin açıkçası pek bir faydası yok yakalanma riski çok bu anlatılan programlarda yakalanma riski sıfırken ve aklındaki soru işaretlerini kaldırmanda fayda sağlayacak iken ve hayattında vereceğin belki en önemli karar evlilik kararının sağlığı için ise verilen o ücrette bence değer sonuçta hayatımın kararı için ödeyeceğim bir ücret beni zengin etmez ama riskli bir durumdaysam beni büyük pişmanlıktan korumuş olur. Sevgiyle kalın

  1. Değerli yorumun için çok teşekkür ederim.
   Benim burdaki anlatımım biraz mizah içeren tarzda bilgilendirme amacı ile yazılmış bir yazıdır.
   Sizin yorumunuz konuyu merak edenlere farklı bir acıdan bakmalarını sağlayacaktır. Tüm konuyu okuyan ziyaretçilerimiz görüşlerini paylaşabilirler.
   Hayatınızda pişmanlık yaşamamanız dileklerimle…

 2. merhaba ilk anlattıgınız yolla yaptım fakat oturumu acık tut dediğimizde karsı taraf sürekli çevrimiçi gözüküyo eğer oturumu acık tut demezsekte tekrar karekod istiyor bunun baska bı yontemı yok mu

  1. Var ücretli program alarak, telefonunu elinize aldığınızda arka planda sürekli çalışan ve telefondan aradığı kişi, kamerası , tüm şifrelerine kadar ulaşılabilir.
   Nemim anlatımım biraz mizahi acıdan bakaraktı şansı olan varsa ilk defa android vey ios telefon kullanan birisi ise bu yöntemi kullanır.

 3. merhaba, değerli bilgiler için teşekkürler. benim tecrübelerime göre bu işi güzel yapan ………com var. benim gibi uzun süre arayıp bulamayanlar için yazıyorum..

  Edit:Verilen Sitenin pek yaygın olmadığını düşündüğümden yazınızı editliyorum.

  1. Özür diliyorum yazınızı düzenledim. Vermiş olduğunuz sitenin iyi olduğunu düşünmedim kimseyi yormak ve yanıltmak istemem kararlı ve istediğimiz gibi fazla teferruatlı olmayan bir programın anlatımı için araştırma yapıyorum.

 4. Sadece kendi telefonuma kurabileceğim bı uygulama ile uzaktan erişim yapabilirmiyim..karşı telefonun whatsapina Messenger,gibi

Lütfen konuyla ilgili düşüncelerinizi yazın!