HAKKIMDA

Ahmet YILMAZ Kimdir?

İzmir’in şirin ilçesi EfesSelçuk’ta yaşamıma başladım. İlkokul Ortaokul ve Lise yıllarım burada geçti, iki sene izmir ege üniversitesindeki serüvenim sonrasında;
Bilgisayar, Gazete, Radyo ve son olarak Dijital baskı sistemleri, web tasarım ve programlama ile uğraştım ve uğraşmaya devam ediyorum. Migros Dağıtım Merkezi Stok Kontrol Sorumlusu olarak çalışmamdan sonra yine ozel bir sirkette stok sorumlusu olarak işimi devam ettiriyorum.
Değerli Ziyaretçilerim. Kısacası sizlere daha profesyonel çalışmalar ile hizmet vermek, gelişen teknolojinin yenilikleri, bilmek istedikleriniz hakkında bilgi paylaşımında bulunmak için çalışıyorum.Sizlerin bana ulaşmasındaki gecikmemden dolayı özür dilerim!

Malum Türkiye’de Ahmet ismi ve YILMAZ soyismi çok fazla olduğundan ayrıca politikacı sanatçıda olunca google ne yapsın? bukadar kişi arasından benim sizlere ulaşmamı geciktiriyor.  arama terimlerinde kaliteli paylaşımlar yaparak  sizlere ulaşabilmek adına sürekli web sitemi geliştirmeye ve yeni bilgiler öğrenip sizlere daha fazla bilgi paylaşmaya çaba gösteriyorum….

Yeni Blog Kurmak isteyenler için Tavsiyem;