Faydalı Bilgiler

Twitter Resimleri Yaratıcı

Twitter hesabımı aktif etmek istediğimde fark ettim ki, twitter başlık fotoğrafımı da değiştirmeliyim. Twitter kapak fotofoğrafının tam olarak mobil ve bilgisayarda tam orantılı görünebilmesi için ölçülerini araştırırken böylesine yararlı bir websitesine rastladım.

Twitter Resimleri Yaratma Araçları Gerçekten hiç bir bilgisi olamayanlar için çok faydalı bir web sitesi, program kullanmadan yaratıcı ve göz alıcı kapak fotoğrafları oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz twitter resim oluşturucu.

Gelişmiş bir yazı fontu arşivinin yanında +2000 kaliteli fotoğraf arşivine sahip olan site aracılığı ile oluşturduğunuz resimleri Resmi İndir diyerek .png resim formatı ile kaydedebiliyorsunuz.

Menüsünde daha farklı resim oluşturma araçlarııda barındırmakta, Yazıdan Resim oluşturma ile yazıların formatları ile oynayarak resim olarak kaydedebilirsiniz.

Komik resimler üzerine diyaloglarda oluşturmanızı sağlayan bu ücretsiz web sitesinden faydalanabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı buluyorsanız lütfen puanlama ve yorum yaparak katkı sağlayın.

Ahmet YILMAZ
İnternet sayfalarını açıp açıp birşey yazmamak gibi kötü bir adetim var ama elimden geldikçe gelişen web dünyasının hızına tam yetişemesemde yetiştiğim kadar sizleri bilgilendirmeyi amaçlıyorum.
https://www.ahmetyılmaz.com.tr

Lütfen konuyla ilgili düşüncelerinizi yazın!